#1 2009-06-12 18:20:29

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

TEESOWE problemy?

Streszczę ostatnie "problemy" fanów TSA, niektórych z nich nie do końca podzielam, a to czego chciałam się dowiedzieć dowiedziałam się od jednego z muzyków TSA, a więc te "problemy" to:
1. Brak nowej płyty
2. Skoro Lila zapowiedziała gorącą dyskusję to ją rozkręćmy...
Streszczę ostatnie "problemy" fanów TSA, niektórych z nich nie do końca podzielam, a to czego chciałam się dowiedzieć dowiedziałam się od jednego z muzyków TSA, a więc te "problemy" to:
1. Brak nowej płyty
2. Setlista
3. Brak koszulek i innych gadżetów
4. Brak TSA na imprezach 4 czerwca
Byłabym szczęśliwa gdybyście wypowiedzieli się na te tematy lub na inne związane z TSA "problemy", które was nurtują.

Offline

 

#2 2009-06-13 14:35:22

nygałka

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 33

Re: TEESOWE problemy?

witaj Manu!
Chciałabym,żeby tego wątku nie było,bo to oznaczałoby,ze nie ma problemu-ale niestety on jest! Nie wiem czy wierzyć w autentyczność wpisów Marka i Andrzeja.Na początku uwierzyłam,ale potem jak czytałam wypowiedzi innych ;oburzonych i święcie wierzących,że to blaga-to teraz sama nie wiem co myśleć...Byłabym bardzo niepocieszona gdyby doszło do najgorszego scenariusza..ale mam nadzieję,że nie.Co do innych "problemów"to sa one dla mnie mało istotne w obliczu tego.Setlistę można w każdym momencie zmienic-żaden problem! trochę gorzej z nowa płytą ,ale ja osobiście cieszę się jeszcze "Procederem".Zdaje sobie jednak sprawę z tego,że innym mocno doskwiera brak nowego materiału.Tak sobie myslę,że muzykom chyba brakuje czasu i skupienia się tylko na TSA skoro mają jeszcze swoje własne projekty.A nie napisałaś czego dowiedziałaś się od jednego z muzyków,podziel się tym,może to rozwieje wiele wątpliwości innych zaniepokojonych! pa,pa!!!

Offline

 

#3 2009-06-13 17:37:15

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: TEESOWE problemy?

Napisałabym czego się dowiedziałam ale nie chcę wyciągać tutaj swojej korespondencji bo ten oto muzyk mógłby sobie tego nie życzyć. W każdym bądź razie otrzymałam swego rodzaju "wyjaśnienia" co do nowej płyty i setlisty.
Przyznam, że nowa płyta czy setlista to nie jest do mnie jakiś wielki problem. Szczerze mówiąc ja zamiast płyty z nowym materiałem chętnie wysłuchałabym płyty akustycznej w obecnym składzie lub płyty live "elektrycznie". A co 4 czerwca to z jednej strony szkoda, że TSA tam nie było ale z drugiej jeśli mieli by wystąpić w Warszawie i zagrać jedną czy dwie piosenki... chyba, że wystąpiliby przed Scorpionsami z "pełnym" koncertem. Ale po co wracać do 4 czerwca-czasu nie cofniemy
Pozdrawiam

Offline

 

#4 2009-06-13 20:26:55

nygałka

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 33

Re: TEESOWE problemy?

No dobrze nie chcesz mówic to nie ,oględnie to załatwiłas!Przyznam ,że bardzo asertywnie-pozazdrościć!!!

Offline

 

#5 2009-06-13 20:53:42

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: TEESOWE problemy?

Możemy o tych informacjach pogadać drogą mailową, żeby nie upubliczniać... może wtedy Ci coś zdradzę

Offline

 

#6 2009-06-24 11:36:43

Berger

Ekspert

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 69

Re: TEESOWE problemy?

Podsumowujšc te wszystkie problemy, wyglšda na to, jakby zespół działał na pół gwizdka, delikatnie to ujmujšc...
O posty w księdze goœci zapytałem mailowo Przema, ale bez odpowiedzi...

Offline

 

#7 2009-09-02 02:50:04

Piosełka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 1

Re: TEESOWE problemy?

Moim problemem jako fanki TSA i jednocześnie kobiety są zmarszczki. Typowe to niestety dla kobiety dojrzałej, juz po dwudziestce szóstce. Robią mi się zmarszczki w kacikach oczu i pomiędzy nosem a ustami. Ostatnio niestety pojawiła się nowa zmarszczka na czole. Podobnie jak rzesze moich rówiesniczek poszukiwałam kremów w sklepach Rossmana, ale żaden mnie nie zadowolił. Wreszcie poszłam do apteki i tam dowiedziałam się, że naprawdę skuteczny jest krem działający na bazie nanotechnologii - Nanobase, który przenika do wewnętrznych warstw skóry, nawet tak tłustej jak moja. Zaryzykowałam, kupiłam i póki co jestem zadowolona. zastanawiam się, jakie Wy, drogie kolezanki - fanki TSA macie doświadczenia z kremami. Ja już mogę zaśpiewać: "Hej, nie przejmuj się!"

Offline

 

#8 2009-09-03 21:41:41

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: TEESOWE problemy?

Ja w wieku 16 lat (prawie) nie posiadam problemu ze zmarszczkami
A co kolejnej kłótni czy wymiany zdań jak kto woli na stronie FC (kilka dni mnie tam nie było i patrzcie co się dzieje) to wypowiem się tutaj.
Mi stare piosenki się nie nudzą bo dla mnie nie są stare jeśli komuś się nudzą to trudno. Według mnie te "wojny" w księdze nie prowadzą do niczego oprócz tego, że fani są na siebie poobrażani itp. Nie sądzę, że przez to, że fani "pojeżdżają" zespołowi różnymi tekstami ich w jakikolwiek zainspiruje do napisania czy nagrania czegoś nowego. Ja np. jak piszę teksty to nie potrafię napisać czegoś jeśli nie dopadnie mnie tzw. wena twórcza... siłą mnie do pisania nie zmusicie bo nic dobrego z tego nie wyjdzie... a jak już coś wytworzę to później i tak 90% mi się nie podoba
Amen

Offline

 

#9 2009-10-05 18:24:16

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: TEESOWE problemy?

Witam...

...wszystkich nowo przybyłych i tych, którzy funkcjonują tu już od dłuższego czasu. Fajnie, że ludzi zaczęło przybywać lecz pragnę wszystkich poinformować, że wraz z końcem tygodnia się przenosimy na nowe forum a to zostanie na stałe zlikwidowane... to już postanowione Nowe forum zostanie otwarte w piątek lub sobotę... więc śledźcie pilnie stronkę Alien93 i czekajcie na informację, w której podam adres i będziecie mogli się już rejestrować. Póki co przeczytajcie i "zajmijcie się" sondą: http://www.alien93.yoyo.pl/files/home.html

Pozdrawiam,
Manu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3d.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.forummercedarian.pun.pl www.bv.pun.pl www.wweimpact.pun.pl