#1 2009-03-15 20:48:53

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Czy będzie nowa płyta TSA?

Ostatnio temat nowej płyty, czy też jej braku często pojawia się w księgach gości na stronie TSA czy FC "Alien". Ale jakiej płyty chcemy?
1. Płyty z nowymi kompozycjami.
WADY: Kilka "starych" dobrych kawałków musiałoby wypaść z repertuaru koncertowego kosztem nowych utworów.
ZALETY: Każdy fan TSA mimo wielkiej miłości do "starych" piosenek chciałby usłyszeć co muzycy mają nam do pokazania i bez wątpienia będzie to fenomenalne, jednak istnieje stara zasada im szybciej się coś robi tym gorzej. Może lepiej poczekajmy aż muzycy będą mieli "wenę".
2. Płyta live na CD lub na DVD.
WADY: Trudno mi znaleźć jakieś, może opóźnienie z wydaniem płyty z nowymi kawałkami
ZALETY: No cóż mamy "Live '82" ale jednak tamten koncert trwa 1godz. i przecież nie ma tam utworów z płyty "Czerwonej", "Heavy Metal World", "Rock'n'Roll" czy "Procedera". Moglibyśmy przenieść chociaż w małej części koncertową atmosferę do swojego domu w oczekiwaniu na posłuchanie trzech literek na żywo.

Co wy o tym myślicie? Liczę na wasze zaangażowanie w ten temat.

Offline

 

#2 2009-03-16 18:38:33

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Ej, no wiecie co? Bujnijcie się, przecież praktycznie tylko ja na tym forum piszę, a wy tylko oglądacie. No napiszcie coś, nie wierzę, że nie macie swojego zdania na ten temat

Offline

 

#3 2009-03-16 23:50:31

romipl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 7

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Witam , chcialbym bardzo uslyszec nowa plyte TSA. Mam na mysli plyte z nowymi utworami. I wkurza mnie ze sa nowe utwory Zlych Psow i JNB. Zarowno Nowak, jak i Niekrasz powinni przede wszystim tworzyc dla TSA. Od wydania Procedera mija wlasnie 5 lat, a to kawal czasu wiec nie ma juz na co czekac...

Offline

 

#4 2009-03-17 18:27:27

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Cóż też racja, że Nowak i Niekrasz tworzą a wspólnie nic, skoro mają także inne zespoły to niech tworzą, ale mam nadzieję, że to TSA jet dla nich tym nr 1

Offline

 

#5 2009-03-18 19:47:29

J.K.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-18
Posty: 1

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Witam
Myślę sobie tak skromnie w mojej głowie, że im więcej koncertów organizowanych, tym mniejsze szanse na nagranie nowej płyty... I nie chodzi tu o brak pomysłów, ale czas. Wszędzie się ludzie cieszą, gdy TSA buja się po Polsce i zagląda do najmniejszych nawet miasteczek. Wtedy jest ok Ale gdy wypływa temat nowego materiału, narzekania słychać zewsząd.
Staram się tłumaczyć w ten sposób samej sobie brak nowej płyty Bo też się oczywiście cieszę mając możliwość częstego słuchania Tsiaków na żywo w różnych miejscach kraju, a smucę, że brak nowych dźwięków, choć stare ciągle urzekają. Pozdrawiam!

Offline

 

#6 2009-03-19 11:03:49

Stary

Gość

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Sprawa jest prosta.Koncerty to kasa dla zepołu  .Za wydanei płyty dostaja grosze.Będą tłukli koncerty dopóki będą za to ludzie płacić .czysto komercyjen zagranie .Proceder zostałnagray 5 lat temu .gdyby chcieli to by 100 razy nagrali te płyte tak jak zrobił to Janusz .Przykre ale prawdziwe .

 

#7 2009-03-19 17:16:14

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Ja się z tym trochę nie zgadzam, poza tym zespół nie zarabia aż tak wielkiej kasy jakby się mogło wydawać, bo przecież przy zespole nie pracują tylko muzycy ale też grupa ludzi, którym trzeba zapłacić za pracę. Nie zawsze chodzi tylko o kasę

Offline

 

#8 2009-03-20 09:02:08

stary

Gość

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Masz prawo się niezgodzić ale fakty są troche inne . Niech TSA kasuje powiedzmy nawet 25 tysi za koncert .Powiedzmy 10 koncertów w miesiącu nawet na 10 osób   ..rachunek prosty . Druga sprawa Marek Piekarczyk kiedyś  napisał że za którąś tam reedaycje dostanie może ...100 PLN .Zresztą pomyśl ile może dostać zespoł za płyte której sprzedaje sie np 10 tysiecy egz i ksztuje w skalepie 35 pln ?Po  odliczeniu kosztów itd ? Grosze.I dlatego gra się do bólu koncertu bo z tego jest kasa .Poki ludzie przychodza bedą grane a potem zostanie nagrana płyta dla podgrzania atmosfery i znów koncerty .Tak robią wszyscy ,to żadna nowość.Uważam ze to przegiecie ze od 5 lat nie nagrali płyty bo TSa to jednak nie Deeop Purple .

 

#9 2009-03-20 16:21:59

Mati_TSA

Nowy użytkownik

9462678
Skąd: Drawsko Pomorskie
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 2
WWW

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

chyba masz troche zbyt stereotypowe myslenie i nie do konca zgodne sprawdą. TSA to nie "kazdy", pamietaj o tym.


http://images12.fotosik.pl/116/b8ad3011c85e9d1f.jpg
http://img.userbars.pl/59/11616.jpg
http://www.motur.pl/marynaz5/slides/tsa_baner.gif

Offline

 

#10 2009-03-20 23:32:50

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Zgadzam się z kimś powyżej, nie każdy zespół to od razu komercja, nie zawsze chodzi tylko o kasę. A poza tym na początku kariery TSA nagrywało płytę prawie co roku i z tego co wiem nic dobrego nie wyszło z takiego pośpiechu. Ja tam mogę poczekać, koncerty satysfakcjonują mnie na tyle, że nowa płyta nie jest mi niezbędna do życia.

Offline

 

#11 2009-03-21 11:39:35

Berger

Ekspert

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 69

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Mnie się stare płyty podobały i nie uważam, żeby im zaszkodziło to, że były wydawane rok po roku. Stylistyka "Procederu" (poza utworem tytułowym) odpowiada mi œrednio. Rozumiem też, że młody zespół może kipieć pomysłami, a stary niekoniecznie. Tym niemniej i tak bym wolał nowš płytę z nowymi utworami niż kolejny mix starych kawałków, które znam bardzo dobrze i mam już na wielu płytach. Chyba, że to będzie jakaœ odkopana, nieznana szerzej szlachetna staroć, na miarę "1981" z "Dorosłym œwiatem" i "Chłopakiem z gór". Wtedy bardzo chetnie.

Offline

 

#12 2009-03-23 08:31:04

Stary

Gość

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

alien93 napisał:

Zgadzam się z kimś powyżej, nie każdy zespół to od razu komercja, nie zawsze chodzi tylko o kasę. A poza tym na początku kariery TSA nagrywało płytę prawie co roku i z tego co wiem nic dobrego nie wyszło z takiego pośpiechu. Ja tam mogę poczekać, koncerty satysfakcjonują mnie na tyle, że nowa płyta nie jest mi niezbędna do życia.

1.pospiech???5 lat od procedara
2. uwierz mi chodzi o forse.Ci ludzi ez tego ŻYJĄ
3.akurat pamnietam doskonale czasy gdy TSA nagrywało płyty co rok.Były to raptem trzy płyty .Nie wim co masz na mysli pisząc ze nic z tego dobrego nei wyszło?Co masz na myśli chyba tylko ty wiesz .
Podejrzewam jeszcze inna sprawe.Prawdopodobnie TSA zwiazane jest kontraktem na kilak lat z wydawcą Procedera.warunki jak wiadomo do dupy.Pewnei tez czekaja az minie ten czas i nagraja cos dla innego wydawce.Koelzanko,nie doszukuj sie jakis romentycznych podtekstów.Kasa .

 

#13 2009-03-31 22:23:16

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Niech nawet chodzi o kasę czy o cokolwiek innego... szczerze mówiąc ja też mam wielką ochotę na nową płytę ale nie chcę robić wielkiego skandalu z powodu tego, że jej nie ma. Nie wiem czy jest sens doszukiwać się powodów tego, że nowej płyty nadal nie ma skoro nie znamy zdania samych muzyków chociaż w sprawie płyty tajemniczo milczą.

Offline

 

#14 2009-10-05 18:26:13

Manu

Administrator

1656803
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 115
WWW

Re: Czy będzie nowa płyta TSA?

Witam...

...wszystkich nowo przybyłych i tych, którzy funkcjonują tu już od dłuższego czasu. Fajnie, że ludzi zaczęło przybywać lecz pragnę wszystkich poinformować, że wraz z końcem tygodnia się przenosimy na nowe forum a to zostanie na stałe zlikwidowane... to już postanowione Nowe forum zostanie otwarte w piątek lub sobotę... więc śledźcie pilnie stronkę Alien93 i czekajcie na informację, w której podam adres i będziecie mogli się już rejestrować. Póki co przeczytajcie i "zajmijcie się" sondą: http://www.alien93.yoyo.pl/files/home.html

Pozdrawiam,
Manu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forummercedarian.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.wweimpact.pun.pl www.3d.pun.pl www.bv.pun.pl